Close

Poslední příspěvky

Chcete získávat nejnovější informace?

Výhody online fakturace

Obsah Bezpečnost na prvním místě Přístup odkudkoliv a kdykoliv Úspora času a peněz automatizací Jednoduchost a přívětivost Výstupy pro účetnictví (Pohoda, MoneyS3…) Vzhled, šab…
Více zde

Videonávody

Výhody online fakturace

Obsah Bezpečnost na prvním místě Přístup odkudkoliv a kdykoliv Úspora času a peněz automatizací Jednoduchost a přívětivost Výstupy pro účetnictví (Pohoda, MoneyS3…) Vzhled, šab…

Více zde

Náklady

Evidence nákladových položek je ve Vyfakturuj velmi snadná a umožní vám také jednoduše předávat přijaté účtenky a faktury vaší účetní. Ke každému nákladu můžete do systému zadat podrobné údaje a u placených tarifů také nahrát přílohu s příslušným dokladem.

Video: Evidence nákladů


Vložení nového nákladu

Nejprve vyberte dodavatele nebo zadejte nového. Údaje můžete pomocí IČ načíst automaticky z rejstříku ARES. Nový kontakt si můžete uložit do adresáře stejně jako u faktur.


Popis nákladu a datum

Zadejte datum vystavení, zdanitelného plnění a platby, příp. splatnosti. Podle data vystavení a uhrazení (resp. splatnosti) je pak možné doklady seřadit v seznamu. Vyplňte popis dokladu, podle kterého bude možné náklad později vyhledat.


Štítky a číslování

Pokud máte v Nastavení založeny štítky, bude se políčko s jejich výběrem zobrazovat také v nákladech.

Doklady jsou číslovány podle nastavené číselné řady (více viz návod k nastavení číselných řad) a zároveň můžete vložit číslo, které je uvedeno přímo na dokladu.


Způsob úhrady a údaje pro účetní

Vyberte způsob úhrady. Přidat další platební metodu můžete v Nastavení.

Pro vaši účetní (nebo vašeho účetního) budou také užitečné informace o typu dokladu (faktura/účtenka) a zda by náklad měl být daňově uznatelný nebo ne.


Nahrávání souborů

Vyplňte částku a případně změňte měnu. U všech placených tarifů je možné nahrát přílohu do velikosti max. 2MB. U tarifu Hobby lze pouze zadat náklad bez přílohy. Vše uložte kliknutím na tlačítko Vytvořit náklad.


Vyhledávání v nákladech

V nákladech můžete vyhledávat podle textu, data, uhrazení nebo si zobrazit uhrazené a neuhrazené doklady na samostatných kartách.


Export nákladů

Připravujeme funkci exportu nákladů do tabulky, ve které si budete moci zobrazit náklady za určité období a pak s nimi dále pracovat. K dispozici v budoucnu budou také grafy s přehledy nákladů a export do účetních programů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *