Close

Poslední příspěvky

Webinář Freelo & Vyfakturuj.cz

Na světě je záznam webináře o unikátním spojení nástroje pro řízení úkolů Freelo a online fakturačního systému Vyfakturuj.cz. Zjistěte, jak ušetřit energii a získat čas pro ak…
Více zde

Videonávody

Webinář Freelo & Vyfakturuj.cz

Na světě je záznam webináře o unikátním spojení nástroje pro řízení úkolů Freelo a online fakturačního systému Vyfakturuj.cz. Zjistěte, jak ušetřit energii a získat čas pro ak…

Více zde

Jak dopadla Česká pošta v pečlivém testu Vyfakturuj.cz?

Když se naskytne možnost přidat do Vyfakturuj.cz další funkci, nespokojíme se s pouhým napojením. Vše potřebujeme důkladně otestovat a optimalizovat nastavení tak, aby služba byla pro uživatele a příjemce faktur celkově na co nejvyšší úrovni. Abychom si mohli být jisti, že to bude stát za to.

Propojení Vyfakturuj.cz a České pošty

Jinak tomu nebylo ani v případě České pošty a nové možnosti zaslat vystavenou fakturu na papíře v obálce, a to pohodlně pomocí jednoho kliknutí přímo v aplikaci. Korespondenční adresu vyplní systém automaticky a o tisk, vložení do obálky a odeslání se starat nemusíte. Stačí mít nabitý kreditMartin pro vás natočil krátký a výstižný videonávod, jak na to.

Jasně a stručně jak na posílání faktur z Vyfakturuj.cz přes Českou poštu.


Testování služby

A jaké body jsme podrobili zkoumání především? Zajímala nás doba doručení, formát, barevnost (RGB i CMYK), perfektní černá, okraje a kvalita jako taková.

Test napojení Vyfakturuj.cz a České pošty – co nás čekalo v obálkách?

Test napojení Vyfakturuj.cz a České pošty – důkladné zkoumání kvality.

Co se týče obecného zhodnocení, nutno říct, že v zásadních bodech bylo vše v pořádku, protože Česká pošta vždy doručila fakturu v obstojné kvalitě a v případě podání dopoledne spolehlivě do druhého dne. Šlo tedy jen o doladění detailů.

Mezi drobnými mínusy této služby jsme zaznamenali třeba formát o pár milimetrů větší než je A4 nebo lehce pokulhávající barevnost.

Shrnutí

Výhody

  • odeslání faktury českou poštou na 2 kliknutí
  • žádné čekání na poště
  • žádné kupování obálky a poštovní známky
  • ušetřený čas (není třeba fakturu tisknout a ručně vkládat do obálky)
  • cena (poslání z Vyfakturuj.cz = cena poštovní známky, ušetříte na obálce, toneru a vašem čase)

Nevýhody

  • tisk je méně kvalitní než z laserové tiskárny, pro fakturaci ale naprosto dostatečný
  • nejedná se vždy o přesný formát A4, občas je papír o trochu větší
  • Česká pošta neumí tisknout přesné okraje faktury, občas není faktura zarovnaná na střed

Na tištění fotek to není, ale pro účely faktur je provedení naprosto dostačující. A s přihlédnutím k ušetřenému času i nákladům můžeme celkově zhodnotit, že se jedná o vynikající službu.